Tvorba etikety

Vinárstvo Winterberg ponúka spoločnostiam a privátnym klientom vytvorenie dizajnu vlastnej vínnej etikety, ktorá môže byť použitá na akomkoľvek vybranom druhu vína Winterberg.

Víno s vlastnou etiketou je perfektnou prezentáciou spoločnosti pri výročiach firmy, oceneniach zamestnancov, či zaujímavým darčekom pre klientov. Sú vhodné aj pre privátnych klientov na akúkoľvek príležitosť, napr. svadby, alebo jubileá. Dizajn etikety (prednej, alebo zadnej) je možné vytvoriť podľa vlastného návrhu, alebo Vám etiketu pomôžeme vytvoriť v našom grafickom štúdiu. Či už ide o klasické etikety, ktoré nesú označenie výrobcu, názov vína a jeho obsah, s vyčleneným priestorom pre logo spoločnosti, alebo vytvorenie vlastnej firemnej etikety, naše grafické štúdio vytvorí návrh etikety zdarma.

Výhodou pre firmy je aj to, že takýto dar je možné uplatniť si ako daňový náklad.

Vínne etikety sú profesionálne tlačené na špeciálnom papieri, ktorý sa neodlepuje ani pri dlhšom pôsobení vody, či ľadu. Minimálna objednávka je od 12 ks, cena do 500 ks etikiet je 50,00 € bez DPH s doručením zdarma na území Slovenska

Príklady etikiet si môžete pozrieť tu: